Зв'язатися з менеджером

0 800 300 620 Безкоштовно зі всіх операторів України

Ваш вантаж - наша відповідальність

Доставка і митне оформлення вантажів з країн Азії, США і Європи

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ
Отримайте розрахунок вартості доставки вашого вантажу

і дізнайтесь, як легально заощадити до 25% на транспортуванні
і оформленні завдяки оптимізації маршруту

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ
доставка грузов морем
автомобілі з аукціонів США і Канади

з поетапною оплатою
покупка. доставка. митне оформлення

Детальніше

ПОСЛУГИ:

Митний брокер. Митне оформлення вантажів

Один з основних напрямів діяльності компанії LP Group - надання комплексу послуг, пов'язаних з організацією митного оформлення вантажів. Компанія бере на себе представництво і захист інтересів своїх Клієнтів в митних органах, підготовку усіх необхідних документів, отримання дозволів і сертифікатів як при імпорті, так і при експорті вантажів. 12-ти літній досвід фахівців компанії в роботі з митного оформлення різних груп товарів в режимах імпорт, експорт, транзит дозволяє професійно підійти до питання і надати своєму Клієнтові якісну послугу за вигідною ціною.

доставка вантажів контейнером
Мультімодальние контейнерні перевезення «від дверей до дверей»

«LP Group» здійснює міжнародні контейнерні перевезення вантажів як з повним (FCL), так і частковим (LCL) завантаженням контейнера. Завдяки багаторічному досвіду, в розпорядженні компанії є всі ресурси і інструменти для надання мінімальної ціни і організації оптимальної для клієнта доставки, починаючи від підбору типу контейнера, оптимального маршруту транспортування виконаного різними видами транспорту (наприклад: морем, залізницею, авто доставкою), страхуванням, закінчуючи урахуванням особливостей митного оформлення вантажу в Україні.

доставка автомобілів із США і Канади
Придбання, доставка, митне оформлення автомобілів з США і Канади

Професійний супровід угод купівлі авто з США і Канади. Підбір авто, виходячи з побажань клієнта, перевірка історії автомобіля по VIN номеру (CARFAX), придбання на аукціоні, перевезення по США і Канаді, доставка в порт призначення (морський фрахт), експедирування в портах Одеса, Южний, митне оформлення.

/uk/auto-ua/ Детальніше
Внутріпортове експедирування вантажів
Внутрішньопортове експедирування вантажів

Компанія LP Group здійснює експедирування вантажів в портах Одеса, Южний і Іллічівському морському рибному порту. Послуга передбачає весь комплекс дій, пов'язаних з організацією оформлення вантажів в режимах імпорт / експорт / транзит, а саме вантажно-розвантажувальних робіт на / з борту судна, підготовку документації, проходженням митних і портових формальностей в контролюючих органах, організацією навантаження (вивантаження) контейнера на автомобіль, розформуванням і стафіруванням контейнерів, сюрвеєрські послуги додатково. Компанія надає послугу експедирування в портах в режимі 24/7. Завдяки цьому наші Клієнти отримують свої вантажі оперативно і без затримок.

автомобільні перевезення вантажів
Автомобільні перевезення вантажів

Компанія здійснює перевезення вантажів автотранспортом всією Україною, країнами СНД, Європою, Туреччиною. Наші автомобілі обладнані GPS-пристроями, які дають можливість відстежувати місцезнаходження вантажу, тим самим сприяючи його цілості. Завдяки багаторічній перевіреній часом партнерській співпраці ми пропонуємо Клієнту вигідні тарифи на високоякісні послуги в сфері перевезень, як міжнародних так і Україною.

авіадоставка вантажів
Авіадоставка вантажів

Вантажні авіаперевезення - це логістичне рішення для тих, кому важливі терміни доставки вантажів. При тому, що даний спосіб доставки порівняно дорогий, ми з розумінням і відповідальністю ставимося до поняття «бюджет» і готові запропонувати клієнтові максимально вигідні ціни і комфортні терміни доставки.

КОРОТКО ПРО НАС

«LP Group» - логістичний провайдер, який не боїться відповідальності і готовий до виконання стандартних і нестандартних завдань в області зовнішньоекономічної діяльності і логістики, поставлених навіть найвимогливішими клієнтами. Відстоювати інтереси клієнта на кожному етапі співпраці, тим самим викликаючи довіру і повагу клієнта як партнера - одно з головних наших досягнень. Керівництво компанії з багаторічним досвідом ведення цього бізнесу і професійна талановита команда, девіз якої "Ваш вантаж - наша відповідальність", з гордістю раді запропонувати високоякісні послуги, що відповідають сучасним вимогам ринку міжнародних перевезень.

Прагнемо надавати кращі умови

Доставка вантажів морем
Гарантія порядності

Конфіденційність інформації про клієнта і порядність партнерських стосунків.

розвиток бізнесу
Внесок в розвиток бізнесу

Проведення тренінгів і семінарів, розвиток професійного зростання і бізнесу в цілому

комфортні фінансові умови
Комфортні фінансові умови

Дотримання цінових домовленостей, гнучка система оплати, поетапна оплата для постійних клієнтів

надійний партнер
Надійний партнер

Контроль і звіт про місцезнаходження вантажу. Надійна автодоставка з GPS. Страхування. Організація супроводу вантажів.

Сервіс в режимі 24/7

Митне оформлення, експедирування, доставка вантажів, консультації клієнтів в режимі 24/7.

ексклюзивні ціни
Ексклюзивні ціни

Вигідні цінові умови по всьому світу, аналіз ринку і конкурентів, багаторічний досвід у сфері логістики

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ВАРТІСТЬ
Транспортування і митного оформлення вашого вантажу за один крок

  Завантажити файл

  МІСІЯ: Надання першокласного сервісу в області міжнародної логістики, для успішного розвитку бізнесу експортерів і імпортерів України.

  НАМ ДОВІРЯЮТЬ І НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ НАШІ ПАРТНЕРИ:

  Дивитися відгук

  Дивитися відгук

  Дивитися відгук

  Дивитися відгук

  Дивитися відгук

  Дивитися відгук

  Що про нас говорять

  Hapag-Lloyd
  MSC logo
  MAERSK LINE
  COSCO Shipping
  OOCL
  ZIM
  ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ

  НАШ КОЛЕКТИВ - ЦЕ КОМАНДА
  ПРОФЕСІОНАЛІВ І ОДНОДУМЦІВ

  КОЛЕКТИВ LP GROUP - це професіонали своєї справи і при цьому дуже дружна згуртована команда, усередині якої панує повага і взаєморозуміння. Це люди з великим почуттям гумору, готові у будь-який момент прийти на допомогу один до одного, підтримати новачків в колективі, як професійно, так і морально. Команда, в якій уміють разом не лише працювати, але і відпочивати. Завжди креативно підійдуть до питання проведення будь-якого корпоративного заходу. Ми переконані, що спілкування співробітників в неформальній обстановці, проведення корпоративних свят і заходів, щорічних літніх виїздів, допомагає формувати сприятливу атмосферу для плідної праці

  колектив компанії фото наша команда фото

  Метою LP Group є створення команди однодумців, якій будуть під силу завдання, поставлені навіть найвимогливішими клієнтами. Але виконання поставлених завдань неможливе, якщо співробітники не отримують нових знань. Ми робимо усе можливе, щоб фахівці нашої компанії мали комфортні умови роботи, мали ресурси для навчання і розвитку. Ми впевнені - LP Group зможе рости і досягати поставленої мети тільки завдяки професійним і амбітним фахівцям у своїй сфері, які прагнуть до фінансового і кар'єрного зростання. Кожен фахівець може впливати на свій доход реальними досягненнями. Ми завжди готові підтримати працелюбного співробітника додатковою мотивацією. Ви гідні стати частиною LP Group! Запрошуємо в команду однодумців, де на Вас чекають нові можливості і перспективи.

  співробітники компанії фото наш коллектив фото
  Задати питання HR ПЕРСОНАЛУ

  КОНТАКТЫ

  0 800 300 620 — дзвінки безкоштовні

  65009, Україна, м. Одеса
  Французький бульвар, 60

  з питань партнерства/оптових
  постачань просимо звертатися за
  тел. +38 068 101 43 42

  Відправити резюме
  Менеджер відділу продажу

  1 ВАКАНСІЯ ВІДКРИТА ПРЯМО ЗАРАЗ

  Дякую за звернення!
  Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом